Спеціально для тих, хто втомився крутити педалі: якась одна лише хвилина – і Ваш улюблений старенький велосипед поїде на електричній тязі.

Колесо UrbanX – зручно монтувати – воно кріпиться на передню вилку на місце звичайного, і підійде фактично для будь-якого велосипеда – як з дисковими гальмами, так і з "вібрейками".

Смарт-колесо виготовлене з авіаційного алюмінію і важить не більше 7 кг, при тому що витримує на собі вагу до 140 кілограмів.

На вибір користувача доступні дві моделі - з електродвигуном на 240 і 350 Вт, здатні максимально розганяти байк до 25 і, відповідно, 30 км/год. Запас ходу на одному заряді акумулятора в обох варіантах - 50 км.

Батареї на 3,5 тис. міліампер-годин вистачить і щоб підзарядити мобільний ґаджет - для цього передбачено окремий USB-роз’єм.

Диво-винахід нашпигований й іншою корисною електронікою, сенсорами та датчиками. Колесо синхронізується через Bluetooth зі смартфоном і за допомогою супутнього мобільного додатку інформуватиме байкера про стан батареї та статистику їзди - швидкість, час поїздки, пройдену відстань.

Читайте також: "Розумна" куртка від Levi’s та Google – унікальний одяг для керування смартфоном