Віртуальний куб

Компанія Microsoft створила інтерактивний куб для танцювальних вечірок. Унікальна інсталяція може створити аватар користувача та перенести його у віртуальний світ.

Система складається з 5 комп'ютерів та стількох же проекторів, а за розпізнавання рухів людини відповідають сенсори Kinect.

У Microsoft кажуть, що це лише експериментальна технологія, створена для музичного фестивалю у Сіетлі. Над практичним застосуванням поки не думали, хоча, за словами розробників, такий віртуальний куб можна було б використовувати не лише на вечірках, але й як шкільну дошку чи вітрину для музейних експонатів.

Робот-пілот

Науковці Корейського провідного науково-технічного інституту розробили робота, здатного керувати літаком. Наразі гуманоїда під назвою PIBOT до управління справжніми машинами не допускають, але на симуляторі йому все вдається.

Робот ідентифікує кнопки, перемикачі та важелі в кабіні, та знає, що і як з ними робити. Він може злетіти, дотримуватися маршрутних точок у повітрі та маневрувати. А от для приземлення поки що потрібна допомога людини. Межі злітно-посадкової PIBOT визначає за допомогою спеціальної камери.

Науковці розраховують виправити всі недоліки найближчим часом і посадити робота за штурвал справжнього літака.

Портативне багаття

Забудьте про збирання хмизу та пошук деревини для вогню. Винахідники з компанії Plow & Hearth представили цікаве рішення – портативне багаття BlazingBlock.

Це порівняно невеликий куб із жовтої сосни, який загоряється від одного-єдиного сірника. Розробники запевняють, що BlazingBlock горить більше трьох годин, чого цілком достатньо для невеликого пікніка. У процесі горіння не розлітаються тріски, а сам куб вигорає майже повністю.