"Інтернасьйональ" вийшов до фіналу, вигравши бразильське дербі

12:10, 6 серпня 2010 480

"Інтернасьйональ" втретє у своїй історії пробився до фіналу кубка Лібертадорес. Перемігши в домашньому поєдинку “Сан-Паулу” із мінімальним рахунок, хлопці із Порту-Алегре добилися необхідного результату і на виїзді.

Господарі, які були зобов’язані забивати гол, відкрили рахунок на 30-й хвилині. Після помилки Ренана Алек Сілва проштовхнув м’яча у ворота "Інтернасьйоналя". Після перерви гості засмутили оптимістично налаштованих гравців “Сан-Паулу” та їхніх вболівальників - Алессандру на 52 зрівнює рахунок ударом зі штрафного.

Вже через 2 хвилини “Сан-Паулу” знову виходить вперед - Рікарду Олівейра опиняється на вбивчій позиції без опіки. Але для виходу у фінал рахунку 2:1 було недостатньо. Нічия за підсумком двох поєдинків і "Інтернасьйональ" завдяки голу на виїзді отримує шанс вдруге в історії виграти Copa Libertadores. У вирішальному поєдинку бразильці зустрінуться із “Гвадалахарою”.