Про це на своєму сайті попередила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Там зазначили, що попередження стосується операторів, провайдерів телекомунікацій, які надають послуги доступу до інтернету.

Читайте також: "Вконтакте" створила інструкцію для обходу блокування в Україні

"Статтею 145 кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що порушення умов і правил, що регламентують діяльність у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України, передбачену ліцензіями, дозволами – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", – мовиться у повідомленні.

У Нацкомісії наголосили, що в разі повторного скоєння порушення протягом року, буде накладено штраф на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також зазначається, що згідно зі ст. 148-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку та умов надання послуг зв'язку в мережах загального користування тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб в розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, в Україні заборонили соцмережі "Вконтакте" та "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки. Цей указ набирає чинності з дня його опублікування в офіційних виданнях. Відповідний указ Президент України Порошенко підписав 16 травня.