Як повідомляє у п'ятницю МВС України, про це Арсен Аваков домовився з генеральним секретарем Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол) під час телефонної розмови, в якії обговорювалася можливість співпраці у розслідуванні авіакатастрофи літака "Boeing".

"За результатами розмов була досягнута домовленість про те, що Генеральний секретаріат Інтерполу негайно направить до України групу досвідчених фахівців для надання допомоги в ідентифікації жертв зазначеної трагедії", — наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, на території України поблизу кордону з РФ збили малайзійський лайнер. Загинули усі пасажири та члени екіпажу.

За словами радника Міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, цивільний літак над Торезом збили проросійські бойовики із зенітно-ракетного комплексу "Бук".

Перші загони бойовиків добралися до місця падіння малайзійського лайнера. "Чорні ящики" з авіалайнера бойовики збираються передати на експертизу до Москви.

Станом на 7:00 18 липня на місці катастрофи авіалайнера Малайзійських авіаліній на сході Донецької області знайдено тіла 121 загиблого.

Компанія “Malaysia Airlines” втановила громадянство 257-ми осіб із 298-ми, які перебували на борту збитого в Донецькій області літака “Боїнг-777”.