В інтерв'ю Boxinscene Хей пояснив свою ворожу позицію по відношенню до братів Кличків.

"Я знаю, що Володимир зневажає мене. У його чемпіонській кар'єрі вперше склалася ситуація, коли він збирається вийти на ринг з тим, хто отримає ті ж гроші, що й він. Адже Кличко звик до того, щоб отримувати все, а натомість не віддавати нічого.

Я бачив контракти, які пропонувалися братами іншим претендентам на чемпіонський поєдинок. Боксери, які підписують ці контракти, насправді дуже відчайдушні люди. Подібну тактику ведення переговорів я вважаю ганебною, проте братам Кличкам варто віддати належне. Вони хороші бізнесмени.

Не можу розкрити всі умови мого контракту, оскільки вони є конфіденційною інформацією.

Ні для кого не секрет, що у всіх своїх попередніх поєдинках Клички постійно прописували опцію з можливістю реваншу, згідно з якою такі три бої могла організувати лише промоутерська компанія Кличків K2 Promotions. Таким чином, ймовірність проведення повторного поєдинку проти них помітно зменшувалася. Я не хотів проводити три поєдинки на його умовах! Це не чесно.

Тепер же буде лише один бій без можливості взяття реваншу. Все, що мені потрібно для повного щастя - це боксерський ринг, рефері, який зможе дорахувати до десяти, а також Володимир Кличко в іншому кутку рингу. Я збираюся не просто перемогти його - я маю намір знищити Кличка-молодшого. Його перебування на вершині незабаром завершиться".

"Володимир хоче вийти на ринг після мене. Він має намір забезпечити собі затишну атмосферу і необхідну моральну підтримку. Також Кличко має право вибрати будь-які рукавички. А мені все одно. Ви ж знаєте, яка він ніжна квіточка".

Хей пояснив свою ворожу позицію по відношенню до Володимира та Віталія.

"Мені не подобаються брати Клички. Я бачив і чув всі їхні брудні прийоми, вони намагалися працювати із засобами масової інформації проти мене. Але і цьому незабаром настане кінець.

Будь-яка людина, який підтримує Кличка, насправді не любить бокс. Адже вони ніколи ще не наважувалися вийти на ринг з тими, хто міг би завдати удару у відповідь. Правда, Віталій все ж бився з одним з таких - я маю на увазі Леннокса Льюїса, після зустрічі з яким українцеві знадобилося накласти, скільки там було, 600 швів?

Це говорить про те, що він не вміє захищатися. Те ж саме відбудеться і з Володимиром. Він підписав собі вирок, як тільки поставив свій підпис під контрактом на поєдинок зі мною. Володимир вже зробив найбільшу помилку в своєму житті", - підсумував Хей.

Нагадаємо, що бій між Кличком та Хеєм відбудеться 2 липня.