Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Як зробити 2021 рік корисним: 10 важливих звичок
  Наше життя складається зі звичок, які допомагають нам досягти поставлених цілей у житті. Звичайно, 2020 рік був непростим, але все в наших руках, щоб зробити 2021 рік кращим.
  19 січня , 15:59
 • blog_ava
  Сумне і вражаюче: прекрасні місця і будівлі, які покинула людина
  У світі є місця, які люди давно покинули, залишивши природу наодинці. Вони часто створюють страшний образ. Такі місця дозволяють нам побачити пейзаж майбутнього, коли людство перестане існувати.
  19 січня , 10:50
 • blog_ava
  4 незамінних лайфхаки з содою, які спростять вам життя
  Виявляється, харчова сода є чудовим багатоцільовим мийним засобом. Також відмінно усуває неприємні запахи та плями, а також деякі інші інгредієнти, які ви можете очистити за допомогою неї.
  18 січня , 17:48
 • blog_ava
  Як зрозуміти, що ви геній: 8 ознак
  Можливо, ви не найкращий працівник, а партнер скаржиться, що ви погано готуєте. Зате є шанс, що ваш інтелект вище середнього. Адже генії не такі вже ідеальні.
  18 січня , 14:55
 • blog_ava
  Як провести карантин без сімейних сварок: 5 порад
  Багато хто любить вимушений відпочинок - карантин: затишні вечори в колі родини, виїзди на природу, відпочинок, який потім буде приємно згадувати, зустрічі з родичами, близькими та не дуже. Але що робити, якщо слово "рідня" асоціюється тільки з конфліктами?
  17 січня , 09:40
 • blog_ava
  Як легко прокидатися щоранку: 5 порад
  Ви сова, і вам так важко вставати зранку, ви спите до останньої секунди, а потім нічого не встигаєте. І що ж з цим робити, адже ви так любите зранку довго поспати. Як зробити так, щоб ранкові підйоми не здавалися мукою?
  16 січня , 13:56
 • blog_ava
  Сім способів, як провести та насолодитися локдауном
  Багатьом з нас довелося скасовувати багато планів через локдаун. Деякі експерти вважають, що значній частині людей це завдасть шкоди психічному здоров'ю. Адже не всі люди можуть перелаштовуватися та швидко звикати до ситуації.
  15 січня , 14:02
 • blog_ava
  Як навчитися себе поважати: 7 порад
  Всі ми хочемо, щоб нас поважали. Але важко заслужити повагу інших, якщо сам себе не поважаєш. Погодьтеся: якщо ми не любимо і не цінуємо самих себе, то починаємо звинувачувати інших, і в результаті нас охоплює гнів і депресія.
  15 січня , 08:55
 • blog_ava
  Як не піддаватись на провокації людей, які вас дратують: 8 порад
  Навіть якщо ви найкращий чоловік на світі, рано чи пізно вам зустрінеться той, хто буде вас дратувати. Не переживайте, якщо вам хтось не подобається. Всі ми різні. І така реакція нагадує нам про те, що ніхто не ідеальний. У тому числі й ми самі.
  14 січня , 13:49
 • blog_ava
  Невже це можливо: 12 споруд, які зривають мозок
  У нашому світі безліч чудових споруд, які вражають людей найрізноманітнішими параметрами: розміром, красою, унікальними деталями, формами та незвичайними архітектурними рішеннями. Але є ще дещо. Вони затьмарюють розум, та зривають мозок.
  14 січня , 10:56
 • blog_ava
  10 незамінних товарів для любителів вина
  Багато хто із нас є настільки затятими любителями вина, що готові скупляти все і скрізь для його ще кращого вживання. Щоб вино було не тільки розвагою для тіла, а й ще насолодою чи відпочинком.
  13 січня , 18:01
 • blog_ava
  6 рис характеру, з якими не потрібно боротися
  Кожен з нас має свій характер. Маємо хороші якості, але є також і погані, які постійно заважають нам нормально жити. Але в будь-якому випадку, всі вони можуть ускладнювати життя не тільки нам, а й оточуючим.
  13 січня , 09:00