Це, нібито, виплило з свідчень свідка.

“Ми знаємо лише, що в судовому засіданні вчора свідок пояснив, що його допитували по справі, яка стосувалася каденції Юрія Луценка, і та справа, як ми розуміємо, не має відношення до нашої, яку ми розглядаємо в суді”, - сказав адвокат Юрія Луценка Ігор Фомін.

Пізніше стало відомо, що ГПУ може обвинуватити Юрія Луценка в корупції через лобіювання інтересів фірми "Українські новітні телекомунікації", у якій працює його дружина.

“Було проведено 6 чи 8 перевірок нашої компанії з цього приводу, з іншого приводу. В 2010 році ГПУ давала запит з цього приводу, ми надали всі документи, жодних порушень не виявлено. Ось і все. Ніякого лобіювання, ніяких особливих умов, нічого такого не було. Це питання тягнеться 6 років. Про що можу сказати. Генеральна прокуратура шукає будь-яку зачіпку, щоб утримувати мого чоловіка під вартою”, - сказала захисник Юрія Луценка Ірина Луценко.

“Щодо заяви дружини Юрія Луценка про відкриття нової справи, я можу сказати тільки одне, що кримінальна справа щодо нього на даний час перебуває у судовому розгляді. Інших кримінальних справ щодо Юрія Луценка на даний час не порушено”, - запевнив речник ГПУ Юрій Бойченко.

Тим часом, розгляд справи Луценка перенесли на понеділок. Суддя Сергій Вовк оголосив перерву на прохання свідка. Інспектору супроводу перших осіб держави спецпідрозділу "Кобра" Костянтину Сидоренку було важко відповідати на запитання під час допиту.

Нагадаємо, у справі проходять 148 свідків. Більшість з допитаних свідчили на захист екс-міністра.