Відповідну інформацію вона озвучила в коментарі виданню Gazeta.ua.

"Чернігівські лікарі запропонували моєму чоловікові термінову операцію. Адже у кишківнику на сигмовидній кістці є поліп. Розуміючи в якому стані є чоловік, я запитала скільки часу після операції він буде перебувати у лікарні. Мені відповіли: 3-5 днів», - повідомила Ірина Луценко.

Вона також розповіла, що ситуацію ускладнює перебування Луценка за ґратами.

"Людина у неволі, його фактично не лікують, бо 20-30 днів не дають лікування. У самій колонії немає не те що ліків, там навіть зеленки не вистачало, поки ми не залучили омбудсмена України", - додала Ірина Луценко.

За її словами, складна не стільки операція, як, можливо, її наслідки.

Я провела консультації із київськими лікарями. Вони сказали, що наслідки можуть бути такі: кровотечі стінок кишки, може бути випадання кишки, якщо зроблять не відповідне припалення. Може бути сильна кровотеча, адже весь кишківник пронизаний судинами. А виявити її достатньо важко. В людини може бути анемія. А дивитися за ним достатній час лікарі не будуть, - дружина політика.

Зрештою, вона процитувала медиків, які переконали її – "за поліпами потрібно стежити як мінімум півроку і дивитися чи росте, чи ні. До сантиметра поліп не дає загрози злоякісного утворення".

До слова, екс-міністр внутршніх справ Юрій Луценко розповів про своє перебування у в'язниці.