"Ірландія підтримує підписання Угоди про асоціацію на саміті у Вільнюсі у листопаді, і якнайшвидше завершення процедур у створенні зони вільної торгівлі між Україною і ЄС", - заявив, зокрема, віце-прем'єр-міністр - міністр закордонних справ Ірландії Еамон Гілмор під час зустрічі з Миколою Азаровим.

Про це повідомляє урядовий портал.

Сьогодні у Люксембурзі сторони обговорили питання співпраці між Україною і Європейським Союзом та Україною – Ірландією, а також домовилися провести українсько-ірландський бізнес-форум.

Читайте також: Україна може не підписати угоду про асоціацію, - Сікорський

Прем'єр-міністр Люксембургу Жан-Клод Юнкер також висловив сподівання на те, що Угоду про асоціацію між Україною та ЄС підпишуть у Вільнюсі.

Крім того, глава уряду Люксембургу не бачить конфліктних підходів між ЄС і Митним союзом і необхідності України вибирати між двома митними союзами.

"Що стосується мене, то я не бачу конфліктних підходів у відносинах ЄС і Митного союзу. Україна стратегічно надзвичайно важлива країна Європи. І в силу свого положення зобов’язана мати особливі відносини з Росією. Без цього взагалі нічого не вийде", - наголосив Жан-Клод Юнкер, якого також цитує сайт українського уряду.