Іспанія: Футбол

300

Втопили “жовту субмарину”.

В 16 турі іспанської Прімери “Барселона” впоралась і з “Вільяреалом”. Господарі обрали правильну тактику і не дозволили у першому таймі синьо-гранатовим створити багато моментів. В дебюті другої половини підводники змогли скористатися своїм шансом. Россі показав своїм півзахисникам як потрібно віддавати паси на форварда. Кані легко перекинув Вальдеса.Раділи господарі недовго. Кейта скористався помилкою на виході Дієго Лопеса. А вже через 10 хвилин передачу Хаві з правого флангу замкнув в один дотик Тьєррі Анрі.На 73 хвилині Піке вирішив створити інтригу, покинувши поле за другу жовту. Втім, “Вільяреал”, а особливо Ніхат не скористались більшістю. 2:1 0- “Барселона” завершує рік перемогою.У іншому недільному матчі “Депортіво” розгромило “Рекреатіво”. “Мальорка” та “Севілья” не зуміли забити голів. “Нумансія” програючи 1:3 “Вальядоліду” під кінець матчу змогла вирвати перемогу. “Осасуна” не залишила шансів “Хетафе”. “Расінг” та “Малага” зіграли в нічию. “Атлетік” мінімально здолав “Бетіс” Ще в суботу “Реал” переміг “Валенсію”, а “Атлетіко” - “Еспаньол”.“Барселона” - зимовий чемпіон Іспанії. “Севілья” піднялась на другу сходинку, хоча відстає від каталонців аж на 10 очок. На третє місці йде зимувати “Атлетіко”. “Валенсія” - 4,”Реал” - 5.