24°C 15°C

Іспанія: Футбол

300

Чергова демонстрація характеру!

“Севілья” знову здобула перемогу пропустивши першою у Кубку Іспанії. На останніх хвилинах перегравши “Валенсію” у другому чвертьфінальному поєдинку “Копа дель Рей”, підопічні Хіменеса у схожому стилі виграли перший півфінальний матч у “Атлетіка” з Більбао. “Севілья” ледь не вийшла уперед на 33 хвилині - головою у поперечину поцілив Ромарік.Баски відповіли небезпечним ударом здалеку Лорьєнте, з яким блискуче впорався Палоп. Капітан господарів поля, однак, не надто упевнено зіграв на виході вже під час подачі наступного кутового і той таки Лорьєнте відкрив рахунок протистояння. Андалусці зуміли відновити рівновагу вже у другій половині гри. Після тривалої облоги воріт Атлетіка паритет все ж вистраждав Альдо Душер. Згодом чудовою нагодою вдруге засмутити гостей з пенальті не скористався Кануте.Витратитвши занадто багато енергії на інсценізацію порущення Фредерік з позначки поцілив у штангу і першим встиг на добивання, тож, офіційно, розіграв м'яч сам із собою. Радощі кіпера гостей Ірайсоса, втім, були передчасними. На 90 хвилині “Севілья” таки вирвала перемогу. Акробатично з лінії штрафного майданчика пробив Душер - не вдалось.Та у потрібному місці опинився Акоста, який значно простішим методом встановив остаточний рахунок зустірічі. 2:1 за “Севільєю”. Матч-відповідь у Більбао - 4 березня.