А починався він із приватної платформи американки грецького походження Аріанни Хаффінгтон.

Її називають справжньою королевою реінкарнацій. Адже за своє життя що вона тільки не робила. Видала 15 книг, працювала радіоведучою, розважала глядачів у гумористичному шоу. І навіть вступила у двобій із термінатором, висунувши свою кандидатуру на виборах проти Арнольда Шварцнеггера.

Одним із секретів її успіху вважають уміння заводити знайомства. В її записній книзі – 19 тисяч контактів. До авторів свого блогу вона з легкістю залучає відомих людей. Алек Болдуїн, Барак Обама та ще 9 тисяч охочих засвітити своє прізвище в персональному блозі Аріанни. Практично весь свій час вона проводить у спілкуванні.

Політична поразка підштовхнула Аріанну до створення власної інтернет-платформи. Зібравши групу інвесторів та мільйон доларів, вона запустила блог і охрестила його своїм прізвищем. Їй вдалося створити цілу армію охочих писати для блогу безкоштовно.

Сьогодні Хаффінгтон Пост став повноцінним оналайн-ЗМІ, який щомісяця відвідують 80 мільйонів людей. А сама Аріанна однією з найвпливовіших жінок медіа-світу.