Як національна команда Гондурасу зіграє на третьому в своїй історії чемпіонату світу залежить передовсім у якій формі буде він, Вілсон Паласіос - лідер і символ "Лос Катрачос". Для своїх співвітчизників він Девід Бекхем і Пеле в одній особі. Саме з цими футболістами якось порівняв півзахисника наставник у збірній.

У 2007 в сім'ю Паласіосів прийшла трагедія. Озброєні бандити викрали наймолодшого з братів - Едвіна. І хоча півзахисник "шпор" викуп заплатив, хлопця не відпустили. Згодом поліція знайшла тіло Едвіна. В той момент Вілсон спробував закінчити професійну кар'єру.

Однак він вчасно зрозумів - життя без футболу буде ще більш порожнім. На чемпіонаті світу2010, де збірна Гондурасу зіграла після 28-річної перерви, Вілсон бився, мов лев.

Зараз він грає за "Сток Сіті" - команду, що сповідує старий британський стиль. "Гончарам" підходить Вілсон - досвідчений, міцний, непоступливий. Півзахисник став одним зі стовпів, на яких тримається "Сток" - команда з верхньої половини таблиці англійського чемпіонату.

В наступному сезоні найстаріший клуб прем'єр-ліги може поборотися за єврокубки. Але перед тим у хлопця з Гондураса є ще одна справа. Він має обов'язок перед Батьківщиною. Вінстон хоче втерти носа, всім хто дивиться на його збірну згори вниз.