Вона помітно вирізнялася на тлі колишньої вчительки і бібліотекарки Лори Буш. Активна, усміхнена, не менш популярна за чоловіка, Мішель змусила країну вдатися до порівнянь і згадати про легендарну Джекі Кеннеді.

У Мішель Обами є все, що потрібно першій леді, і навіть більше. Родовід справжньої американки, відмінна освіта Принстона та Гарварда, успішна кар’єра юриста. Тисячі співгромадян бачать у ній рідну душу через непросту історію її родини. Мішель є нащадком рабів. Наприкінці 19-го століття її прабабусю оцінили в 475 доларів. Це не могло залишати її байдужою до становища афроамериканців. Вона навіть досліджувала цю тему в університеті.

Коли Барак Обама був сенатором, Мішель займалася громадською діяльністю. Вона не сиділа склавши руки й тоді, коли чоловік вирішив поборотися за президентське крісло, й пліч-о-пліч пройшла з ним усю передвиборчу кампанію.

Мішель є прихильницею здорового способу життя. Вона бореться з дитячим ожирінням і пропагує екоїжу. Для цього навіть розбила грядку під Білим Домом.

Перша леді захоплюється дизайнерським одягом. Та це не заважає їй з'являтися на публіці в дешевих сукнях. Звісно ж, у Білому Домі Мішель Обама не займає жодних офіційних посад. Та президенту й не потрібно цього, щоб дослухатися до своєї дружини. Він це робить постійно.