Сандберг прийшла у компанію 2008. За задумом Цукерберга, вона мала займатися тим, до чого він сам братися не хотів - рекламною стратегією, кадрами, управлінням і навіть політичними питаннями. Результат був миттєвим. Прибутки facebook почали стрімко зростати. Колишній стартап вийшов на біржу й інвестори оцінили його вартість у 104 мільярди доларів.

На момент знайомства із Цукербергом Шеріл Сандберг займала пост віце-президента Google із продажів. Під її керівництвом працювали 4 тисячі людей. За час роботи Шеріл Google став не тільки найпопулярнішою пошуковою системою у світі, але й успішно заробляв на інтернет-рекламі. Та шлях до вершини правління, на якій упевнено закріпилися чоловіки-управлінці, для Шеріл залишався закритим. Її це не влаштовувало. Вона ризикнула - перейшла в молоду компанію – і не прогадала.

Збоку вона схожа на супержінку. Та глибоко всередині Шеріл переконана – встигнути абсолютно все просто нереально. Тож аби досягнути успіху, варто знайти надійного партнера, який візьме на себе частину родинних обов’язків. А ще - слід позбутися стереотипів, не боятися, працювати й вірити в себе.