Найбільш жорсткі обмеження в Італії – на самі свята

Влада країн сподівається, що завдяки таким крокам вдасться стабілізувати ситуацію зі зростанням захворюваності на COVID-19. Про це пише DW.

До теми Які країни ввели локдаун через загострення ситуації з коронавірусом

В Італії обмеження на внутрішні пересування діятимуть з 21 грудня до 6 січня. Таким чином, італійці у цей час не зможуть подорожувати між регіонами – навіть, якщо вони їдуть до власних будинків чи в гості до родини.

Які винятки:

  • Поїздки через роботу.
  • Поїздки задля лікування.
  • Поїздки у зв'язку з надзвичайними ситуаціями.

Іспанцям дозволили поїздки до друзів та родичів

Іспанцям теж доведеться потерпіти через карантинні заборони у святковий період – з 23 грудня до 6 січня. Проте жителям Іспанії пощастило більше, ніж італійцям, адже їм дозволили подорожі між регіонами для зустрічей з родичами та друзями. Також виняток – поїздки до лікаря.

З нагоди Нового року та Святвечора комендантську годину перенесли з 23:00 на 1:30 ночі.

Яка ситуація з коронавірусом в Іспанії та Італії?

Італія стала першою європейською державою, яка відчула удар COVID-19. Станом на 3 грудня коронавірусом в країні інфікувались понад 1 мільйон 641 тисяча осіб. Більше ніж 57 тисяч випадків – летальні. Одужали 823 тисячі хворих.

Іспанія обходить Італію за кількістю хворих. Наразі в країні коронавірус діагностували у 1 мільйона 665 тисяч людей. Померли більше ніж 45 тисяч. Одужали – 150 тисяч.