Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов, передає “Інтерфакс – Україна”.

"Зараз вживаються заходи, щоб ситуацію, в усякому разі, локалізувати... я підтверджую інформацію, начальник УВС веде переговорний процес" , - сказав Євдокимов.

Місцеве видання Slavgorod.com.ua також повідомляє, що переговори з активістами, які захопили райвідділ, провела міський голова Слов'янська Неля Штепа. Вона запевнила жителів Слов'янська, що їм нічого не загрожує.


За її словами, активісти на боці народу і таким чином показують свою незгоду з центральною владою. Крім того, мер попросила не провокувати озброєних людей у камуфляжах, щоб уникнути бійок.

За даними Slavgorod.com.ua, близько 11:45 в небі над Слов'янськом почали кружляти вертольоти.


“Під будівлею зібралося багато представників засобів масової інформації, в тому числі і російський телеканал Lifenews. Варто відзначити, що у всередину будівлі впустили тільки знімальну групу цього телеканалу. Місцевих ЗМІ не пускають”, - повідомили у місцевому виданні.

Нагадаємо, за словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, у місті Слов’янську Донецької області озброєні люди захопили райвідділ міліції.

Аваков повідомив, що до “терористів зі зброєю” в Донецьку з боку силовиків буде нульова терпимість. У Слов'янськ висланий спецназ.

Озброєні невідомі люди, які захопили міськвідділ міліції у Слов'янську Донецької області, використовували проти міліції сльозогінний газ.