Під час обшуку знайшли 500 тонн ракет, мінометні набої та автоматичну зброю. До турецького порту Мерсін судно приплило з сирійського порту Латакія. За документами, "Вікторія" належить німецькій компанії, розпоряджається нею французький оператор, а плаває судно під ліберійським прапором. В Ізраїлі підозрюють, що зброя була призначена для руху “ХАМАС”, що контролює Сектор Газа.

“Це вкотре показує, що радикальна вісь, очолювана Іраном, Сирією, Хезболла й іншими, по-різному підтримує терористичні групи в Cекторі Газа - зокрема, постачаючи їх зброєю”, - каже міністр оборони Ізраїлю Ехуд Барак.

"Вікторію" перехопили за 370 кілометрів від ізраїльського узбережжя. Ізраїль заявив, що до Туреччини судно не має жодного стосунку. Торік, нагадаємо, ізраїльські військові перехопили турецький сухогруз "Маві Мармара", що прямував до Сектора Газа з гуманітарним вантажем. Тоді під час сутички ізраїльського спецназу з моряками загинуло 9 людей. Відносини між Анкарою та Єрусалимом через трагедію було серйозно зіпсовано.