Авіація завдала по місту нових ударів. Сили Каддафі також обстріляли порт з артилерійських і танкових гармат. Крім того, урядові війська взяли під контроль місто Аз-Завія, яке теж було місцем кількаденних запеклих боїв. Син Каддафі Сейф-аль-Іслам заявив, що влада Лівії не має наміру вести переговори з повстанцями і планує масштабну військову операцію, щоб повернути під свій контроль східну частину країни.

Тим часом Європа вимагає від Каддафі зупинити насилля та зректися влади. Президент Франції Ніколя Саркозі і прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявили, що лідер Лівії Муаммар Каддафі та його оточення втратили легітимність і повинні негайно віддати владу у країні. Саркозі та Кемерон закликають ЄС надати допомогу лівійським повстанцям та визнати їхню Національну Раду. З таким же закликом виступив і Європарламент.

Водночас США оголосили, що пошлють повсталому народу групи допомоги. При цьому в Білому домі наголосили, що це не військова інтервенція. Тим часом New York Times з посиланням на джерела у розвідці США, повідомляє, що у Муаммара Каддафі є багатомільярдні суми готівки. Ці гроші, попри фінансові санкції Заходу, дозволять лівійському лідеру довго протистояти озброєним прихильникам опозиції і фінансувати африканських найманців.