Відповідні фото команда Навального опублікувала у мережі 20 січня. У цей же ж день рік тому – у 2021 році вони показали резонансне розслідування про елітну нерухомість очільника Кремля.

Читайте також ЗМІ дізналися про власність таємної племінниці Путіна

Фото – відповіді на сумніви

У фільмі інтер'єри маєтку продемонстрували у вигляді 3D-візуалізацій. Розслідувачі запевнили, що вони – такі ж, як у реальності. Втім, у низки користувачів мережі це викликало сумніви. Тож у Навального заявили, що врешті готові розставити всі крапки над "і" щодо того, існує цей палац під Геленджиком чи ні.

Ми покажемо, який він має вигляд — зсередини, зовні. Що там є, що там було. Це будуть сотні справжніх фотографій,
– наголосили у публікації.

Масштаби будівлі вражають

Загалом розслідувачі оприлюднили майже 500 фотографій із маєтка російського президента. Більшість інтер'єрів справді схожі на візуалізації. А от прикрас, зокрема – російських гербів, там навіть більше, ніж було вказано у планах. Судячи з кадрів, їх зробили, коли у будівлі велися ремонтні роботи. На той момент облаштували ще не усі кімнати.

Розслідувачі також показали фото:

  • вітальні, ванни, санвузли, спальні;
  • кальянну в східному стилі з жердиною;
  • винний погріб, коктейль-хол;
  • читальний зал, музичну вітальню, домашній театр,
  • тренажерний зал.

У Навального стверджують, що "їм прислали фото з будівництва". Ймовірно, мовиться про кадри, зроблені упродовж минулих років. Адже до моменту публікації фільму-розслідування на початку 2021 року всі інтер'єри будівлі були демонтовані, там тривав ремонт.

Палац Путіна у Геленджику / Фото, опубліковані командою Навального

Маєток російського президента / Фото, опубліковані командою Навального

Кремль відреагував "сухо"

Речник російського президента Дмитро Пєсков відреагував на публікацію скандальних фотографій. "Ми поки що нічого не бачили", – переконував він. Інших коментарів щодо свіжої публікації розлідувачів він наразі не на давав.

Розслідування про маєток Путіна: основне

У Навального називають маєток "палацом". За даними розслідувачів, вартість будівництва та реконструкції головної будівлі сягає аж 100 мільярдів рублів. Фільм опублікували після того, як опозиціонера кинули за ґрати. Через це росіяни почали масово виходити на акції протесту. Режим Путіна у відповідь посилив переслідування соратників Навального. Авторам розслідуванням довелося виїхати за кордон.

Торік ролик про маєток став найпопулярнішим відео, яке переглянули користувачі з Росії.

Який вигляд має маєток Путіна: дивіться відео