Нині вона пропонує клієнтам більше 20 тисяч різноманітних пристроїв для підняття, завантаження та надійного транспортування товарів. У цьому сегменті ринку компанія з Дортмунда є лідером. Такого успіху фірма досягла завдяки ідеям її керівника Удо Долечича. Він додумався використати для виробництва канатів поліефірне волокно, яке настільки ж міцне як сталь, але значно легше. Такими ременями можна підносити дуже важкі речі, наприклад вітрові турбіни.

“Мабуть, найяскравішим видовищем було, коли ми підносили на цих канатах субмарину вагою 800 тонн. Група фахівців працювала цілу ніч над їх встановленням, аби кран міг підняти човен. Це було захоплююче”, - каже керівник компанії Удо Долечич.

Син Удо - Тім саме проводить навчання, як правильно фіксувати потенційно небезпечні вантажі. Такі курси компанія організовує для тисяч клієнтів та водіїв.

“За найгіршим сценарієм, вантаж може зісковзнути з машини на дорогу. Іноді таке трапляється. Товар розлітається по всій дорозі. Виникає затор. Звичайно, такі ситуації можуть навіть становити небезпеку для життя людини”, - каже син керівника компанії Тім Долечич.

Удо Долечич окрім власної справи дбає і про інші компанії. Адже він очолює торгово-промислову Палату у Дортмунді. Особливо важливою його роль була в часи кризи.

“Нам потрібно менше говорити і більше діяти. А перед тим, як щось робити варто подумати. Моя порада була така - зменшити податки та вартість ведення бізнесу”, - каже керівник компанії Удо Долечич.

Удо турботливий батько та чоловік. Він каже, що не зміг би вивести свою компанію на світовий рівень, якби не дружина Сюзана. Жінка запевняє, що ніколи не хотіла вникати у бізнес. Її головний обов’язок - піклування про сім’ю.

Не перейняли від батька потягу до власної справи і дві його дочки. Вони віддали перевагу психотерапії. Та Удо розуміє - незабаром йому все ж доведеться звільнити крісло директора.

“Я можу відмовитися від бізнесу, без проблем. Я не лише так говорю. Я знаю, що можу це зробити”, - каже керівник компанії Удо Долечич.

“Я думаю, він таки піде, але він постійно стежитиме за бізнесом неначе сокіл. Він все ще має власну думку. Вона для мене важлива і я готовий прислухатися до неї”, - каже син керівника компанії Тім Долечич.

Передати естафету для Удо схоже буде справжнім викликом. Але батько та син ще мають кілька років, аби звикнути до таких змін.