Про це в ефірі телепрограми "Право на владу" заявив народний депутат України, лідер партії "За майбутнє" Ігор Палиця.

"Вводити локдаун на два дні – це нісенітниця. Скажіть, чому не можна наразитися на небезпеку в торговому центрі, коли купуєш продукти, де 100 людей, і можна заразитися в бутику чи магазинчику, де знаходиться 2 – 3 людини? Чому в громадському транспорті, який не закривається на вихідні, не можна наразитися на небезпеку, але можна наразитися у фітнес-залі? Чому в п'ятницю ввечері з сім'єю в кафе не можна заразитися, а у суботу-неділю можна? Це дуже нерозумне рішення Кабміну", – заявив депутат.

За його словами, основний удар від карантину вихідного дня знову прийдеться на дрібний та середній бізнес.

Уряд не понизив податки для бізнесу. Натомість підвищилася на 35% плата за електроенергію, а на 50 – 60% з літа зросла вартість газу. Уряд вбиває економіку, вбиває бізнес, вбиває звичайних людей, які вже не можуть платити за квартплату й купувати їжу. І ще уряд забороняє їм жити в суботу і неділю. Думаючи, що цим він рятує країну,
– наголосив Ігор Палиця.

Депутат упевнений, що черговий локдаун викличе економічну катастрофу.

"Сьогодні необхідний тільки масковий режим. Жорсткий і скрізь: на вулиці, у транспорті, в магазинах. З жорсткими штрафами для керівників компаній, які мають за це відповідати. Але не можна зупиняти сьогодні економіку. Це обернеться катастрофою", – вважає парламентар.