Осінньо-зимовий показ відомого бренду Chanel став парадом пост-панкових брючних костюмів, пастельних спідниць і твідових жакетів. Подіум перетворився на вулканічний острів, повністю всипаний штучним попелом і камінням, до того ж ще й іноді димів.

"Це мій настрій виражений у кольорі і атмосфері. Мене надихнули роботи німецького художника Ансельма Кіфера, японська архітектура, і взагалі все те, що зараз відбувається в світі", - сказав дизайнер Карл Лагерфельд.

В новому сезоні дизайнер пропонує в більшості чорні та сірі відтінки, однак показ абсолютно не виглядав приглушеним. Кольоровий акцент внесли нотки оливкового, хакі, бордового і молочного відтінків. Моделі дефілювали у запрасованих на кант твідових штанах, які виглядали ніби задовгими, збираючись внизу у складки. Облягаючі фактурні леггінси доповнили невисокими "гольфами", які спадали на доволі масивне, схоже на чоловіче, взуття.

"Мої моделі трохи схожі на хлопчачий спортивний одяг. І завдяки цьому вони можуть рухатися, танцювати - це така свобода. Я думаю, саме таким має бути сучасний одяг", - каже Карл Лагерфельд.

Однак окремі моделі виглядали надзвичайно ніжно і жіночно. Наприклад сукні у стилі "бебі долл", із спідницею кльош і завищеною талією чи вечірні варіанти - довжиною до підлоги - зайняли в колекції достойне місце. Не обійшлось тут і без мережива, а також широких брюк, які, на відміну від інших дизайнерів, Карл вирішив вкоротити.

Особливу роль Лагерфельд відвів своєму улюбленцю Батісту Джиабіконі, довіривши йому представити чоловічий образ Chanel. В новому сезоні кутюр'є рекомендує сильній половині людства носити суцільні твідові комбінезони із косою блискавкою та широким коміром.

Такі варіанти є і у жіночій лінії бренду. Показ відвідало чимало зірок: Лілі Аллен, Алекса Чанг, Ральф Файнс, Каньє вест Флоренс Уелш та багато інших.