Перш, ніж стати першою леді, Карла Бруні брала від життя все. Кар’єра моделі, згодом кар’єра співачки, провокаційні фото в стилі “ню” - хоча кого тепер цим здивуєш - і безліч відомих коханців.

Поряд з Карлою встигли засвітитися Мік Джаггер, Кевін Костнер, Венсан Перес, Дональд Трамп та кілька впливових французьких олігархів. Сама Бруні колись зізналася - їй подобаються сильні та владні чоловіки, тому зі своїх бурхливих романів таємниць вона не робить.

Потім Карла вирішила трохи зменшити оберти. І зосередила увагу на можновладному, ексцентричному та мініатюрному Ніколя Саркозі. Він саме тоді балотувався у президенти Франції, і Карла одразу ж розпізнала великий потенціал у міністрі внутрішніх справ. Саркозі на той час був одружений, втім, це не стало перешкодою для закоханих.

Отримавши перемогу на виборах, Саркозі офіційно оформив стосунки з Карлою. Його новоспечена дружина - до слова, італійка, - моментально отримала французьке громадянство, а французи - нову першу леді. І в цю роль Бруні вжилася ідеально.

Її природній шарм, краса, грація та гострий розум вигідно виділяють з натовпу президентських дружин на всіляких самітах та зустрічах, куди постійно їздить її чоловік. Вишукана жінка, ікона стилю - так про неї часто відгукуються. І не лише чоловіки. Кожна її поява на публіці - це тонко продуманий образ.

Заради чоловіка Карлі довелося відмовитися від улюблених підборів. Саркозі - на підбори стати. Уважні фотографи не раз помічали, як Ніколя, аби візуально порівнятися у зрості з Карлою то взуття на танкетці носить, то на підставки стає, інколи зупиняється трохи позаду.

В президентській родині панує лад та щастя - Карла, подейкують, очікує на дитину, Саркозі заради неї схуд і кожен ранок розпочинає з багатокілометрових пробіжок. До слова, одного разу нещасний Ніколя так набігався, що втратив свідомість. Але це все дрібниці, адже Карла Бруні нарешті знайшла себе в цьому житті. Костюм першою леді Франції як на неї шитий. І це - беззаперечний факт.