Херікейнс на власному льоду зуміла переграти гостей з Флориди. Дебютну шайбу вже на 6-й хвилині закинув Корі Стілмен. Та всі заслуги взяття воріт "пантер" без сумніву можна віддати асистенту Ерік Коул. Нападник промчав від своїх воріт і вже в падінні віддав результативну передачу на партнера.

РБСІ центру ще довго аплодували стоячи. Наприкінці стартової 20-хвилинки господарі зуміли подвоїти перевагу. Ерік Стал вдало скористався більшістю. Тож капітан команди без проблем наодинці замкнув простріл на п'ятачку.

Втім на старті другого періоду Стефан Уайсс спробував відновити рівновагу з другої спроби пробивши Кема Уорда. Та навіть шостий гольовий гравець не зміг зіпсувати перемогу "Кароліни". 2:1, Урагани втретє у цьому сезоні виявились сильнішими за "Флориду".

"Вашингтон" в овертаймі дотиснув "Нью-Йорк". Гостьові перемоги святкували "Монреаль" та "Баффало". Єдина шайба "Бостона" принесла перемогу над "Оттавою". "Калгарі" розгромив "Сент-Луїс". "Далас" виявився сильнішим за "Фінікс". Серія булітів дозволила тріумфувати "Едмонтону" "Ванкуверу" та "Сан-Хосе".