"Люди, у мене син загинув на Іл-20, його збила ракета. У мене немає сил навіть плакати, я кричу", – написала у Facebook матір одного з військовослужбовців Олена Альошина.

Читайте також: Ізраїль навіть після падіння російського літака продовжить удари по Сирії: заява Нетаньяху

Як головне фото свого профілю у соціальній мережі жінка поставила фото загиблого.

Катастрофа іл-20 у Сирії імена і фото загиблих
Загиблий у катастрофі Іл-20 Олександр Альошин

Відомо, що загиблий – підполковник Олександр Олександрович Альошин, син генерал-майора Олександра Альошина.

У коментарях матір військового, назвавши подію "безглуздою випадковістю", написала, що у військового була дружина і 2 дітей. Тіло загиблого в Росію повинні привезти в середу, 19 вересня.

Він не йшов вбивати чужих дітей, він – не вбивця, він – найдобріший хлопець, в літаку він був спостерігачем за місцевістю,
– висловила переконання матір загиблого російськогов військового.

Другим загиблим у катастрофі Іл-20 є 24-річний Віктор Квасенков з селища Верхньодніпровське у Смоленській області Росії, передає "Смоленська народна газета".

Читайте також: Нашу відповідь відчують всі, – Путін про збиття російського Іл-20 у Сирії

Катастрофа Іл-20 у Сирії фото та імена жертв
Загиблий у катастрофі Іл-20 Віктор Квасенков

На сторінці Квасенкова в соціальній мережі опубліковано наступне: "Дорогі друзі, сьогодні цей статус пише вже не Вітя... Вчора в Сирії в ході атаки ізраїльських військ ВПС збитий наш російський Іл-20, одним із загиблих військовослужбовців був наш рідний Квасенков Віктор. Пам'ятаємо, любимо, сумуємо".

Нагадаємо, російське Міноборони повідомило, що над Середземним морем біля узбережжя Сирії зник літак Іл-20 з військовослужбовцями на борту.

Згодом видання CNN з посиланням на джерело в уряді США заявило, що авіасудно могли випадково збити сили протиповітряної оборони Сирії. Це припущення підтвердили в Міноборони Росії.

Водночас російське військове керівництво переконує, що їхній літак Іл-20 підставили під удар літаки Ізраїлю. А Ізраїль повністю поклав відповідальність за збитий Іл-20 на армію президента Сирії Башара Асада.