Із фінішами у заліковій десятці справи якось не складались, тож про Блока багато хто доволі швидко махнув рукою.
І дуже навіть даремно.
У ралі Блок просто розважається. А коли Кен у своїй стихій, то, пробачте, навіть Льоб чи Феттель йому не рівня.
Кен Блок – гуру Джимхани! Народженого у Японії виду автоспорту, де пілоти віртуозно долають штучно ускладнені траси не лише на час, але й з елементами пілотажу найвищого ґатунку.

Невід'ємна частина Джимхани – Дріфт – метод подолання поворотів із "зривом" задніх, а то й усіх чотирьох коліс. І ось саме тут шини під автомобілем Блока палають яскравіше смолоскипу!
Ще дітлахом Кенні вирішив, що повинен стати по-справжньому крутим хлопцем і з упертістю носорога подався у погоню за ціллю. Колись вчився кидати у занос недорогого старенького “Гольфа” у задньому дворі. Зараз більше грошей варті камери, які знімають, як Блок здіймає у небо хмари відпрацьованої гуми.

Сам собі Король і Блазень

У нього немає офіційних титулів, на кшталт "чемпіона всесвіту у Джимхані". Йому й байдуже. Кен створив власну Лігу, у якій сам собі Король, і сам собі Блазень.
Блок примудрився започаткувати серію ефектних відеороликів, кожен з яких притягує, м'яко кажучи, мільйони глядачів у світовій павутині. Там людина-оркестр Кен і головний герой, і дублер-каскадер водночас.

Усюди, куди не пускає здоровий глузд, Кен і спрямовує свою автівку... Так. Кен ще той поціновувач викаблучувань. Утім, усі його глузування наповнені креативом.
Та й набутий хист оцього хвацька змушує скинути капелюха...Спробуйте-но підстрибнути і розвернутись бодай на сто вісімдесят градусів. Повторіть ще раз. Здійсніть кілька кроків уперед і спробуйте не похитнутись.
Тепер уявіть, який вестибюлярний апарат витренував Блок, що в змозі перевтілити автомобіль у цуцика, який намагається вхопити власного хвоста.
У жодному разі не намагайтесь повторити трюків, покликаних продемострувати дивовижну точність... вражаючий контроль... та крижану холоднокровність Кена... Таке під силу лише обраним. Ті, кому до смаку запах спаленої гуми вірять: Блок, насправді, хай йому грець, крутий.
Та разом з тим, по-доброму проста і чимось навіть кумедна людина...
Якщо Кенні таки поцупив вашу гуму, не поспішайте до міліцейського відділку. Вам, насправді, пощастило. Ви пожертвували майно на користь мистецтва...