Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Згідно з повідомленням, посадовці аеропорту уклали з комерційною структурою контракт вартістю понад 90 мільйонів гривень на будівництво насосно-фільтраційної станції паливно-мастильних матеріалів. Зазначається, що станція відноситься до об’єктів критичної інфраструктури, а її будівництво затверджено планом розвитку аеропорту "Бориспіль".

Як з’ясували правоохоронці, менеджмент держпідприємства наприкінці 2015 року перерахував бізнесменам більше ніж 28 мільйонів гривень авансового платежу.

Співробітники спецслужби задокументували, що будівництво об’єкту й досі не розпочато. Державні кошти через низку фіктивних фірм виведені організаторами оборудки у "тінь",
– мовиться у повідомленні СБУ.

Оперативники СБУ провели низку обшуків у приміщеннях аеропорту. Вони виявили печатки фіктивних фірм, комп’ютери з встановленими системами "Клієнт-Банк" і вилучили фінансову та бухгалтерську документацію, яка свідчить про незаконне привласнення грошей аеропорту "Бориспіль".

Читайте також: "Крали з розмахом": ГПУ провела десятки обшуків у справі про розкрадання під час Євро-2012

Відтак, накладено арешт на рахунки комерційних підприємств, що були задіяні у проведенні фінансової оборудки.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.