Відповіді на важливі питання бізнесу щодо валютної лібералізації в Україні надали голова Національного банку України Андрій Пишний та його заступник Юрій Гелетій, інформує 24 Канал.

Читайте також AMIC ENERGY і благодійний фонд Dignitas передали перші 25 дронів у рамках "MAVIC від AMIC"

"Прозора комунікація з бізнесом – один із пріоритетів для Національного банку, і ми зацікавлені у поглибленні нашого діалогу. Ми розуміємо важливість передбачуваності політики центрального банку для бізнес-планування, а відтак і пожвавлення економічної діяльності в країні", – зазначив голова НБУ Андрій Пишний.

До зустрічі долучилися представники 24 австрійських та німецьких бізнесів – підприємства, зареєстровані в Україні, серед яких:

  • Porsche Ukraine,
  • Doka Ukraine,
  • AMIC ENERGY,
  • Lufthansa,
  • Robert Bosch Ltd,
  • Henkel Bautechnik Ukraine та інші.

До зустрічі долучилися представники 24 австрійських та німецьких бізнесів / Фото AMIC ENERGY

Зустріч відбулася за підтримки Посольства Республіки Австрія в Україні, при організації Торгового відділу Посольства Австрії – ADVANTAGE Austria та за модерації Європейської Бізнес Асоціації.

Австрійський бізнес-сніданок та подібні заходи стають важливим кроком у покращенні фінансового мікроклімату в Україні. Ці зустрічі не лише спонукають до обміну знаннями та досвідом між учасниками, але й налаштовують на створення сприятливого середовища для розвитку бізнесу. Вони зменшують бар’єри та формують довіру, що є ключовим для стійкого економічного зростання,
– наголосив доктор Георг Вайнгартнер, торговий радник Посольства Австрії.

Важливо розуміти, що ефективна комунікація з державними органами країни має вирішальний вплив для створення інвестиційного клімату, що сприятиме сталому росту та розвитку економіки країни в цілому.


Анна-Марія Штайнер, заступник посла Австрії в Україні / Фото AMIC ENERGY

Австрійський бізнес-сніданок проходить в форматі Q&A, де кожен учасник має можливість поставити найактуальніше питання до представників органів державної влади. Попередня зустріч, яка відбулась у межах Австрійського бізнес-сніданку у серпні цього року, була присвячена обговоренню гострих питань, пов’язаних з оподаткуванням. До заходу долучилась Марина Твердохлєб, виконувачка обов’язків начальника Головного управління ДПС у місті Київ.