Він розповів "Радіо Свобода" про секрети витримки захисників летовища.

"Щоб боротися із стресом і підтримувати психіку, у нас був здоровий гумор й трохи спілкування з рідними, коли була можливість зробити дзвінок. Рідним більшість хлопців казали, що вони десь у відпустці – десь в іншому місці. Ніхто не зізнавався, що є в аеропорту, бо не хотіли хвилювати рідних. Та сама ця можливість поспілкуватися з рідними та здорові чоловічі жарти, навіть трошки "чорний" гумор – це допомагало підтримувати бойовий дух. Ну, і наша ефективність. Бо сепаратисти підходили і дуже часто вже не відходили від наших позицій. Ми розуміли, що зараз ми "ведемо цю партію" і це також підвищувало бойовий дух", — поділився Кучеренко.

Він додав, що пробув в аеропорту близько 25 діб.

"Поліглот" згадує і про складні побутові умови

"Побутові умови, звичайно, у нас були складні. Але все-таки там залишалася деяка кількість залишків нормальної інфраструктури аеропорту. Можна було зняти ті ж самі транспортерні "лєнти" – стрічки й підкласти їх під бетон, знайти якісь цивільні речі, ті ж самі простирадла, ковдри чи пледи", — розповів кіборг.

Він додав, що захисники донецького аеропорту не вживали алкоголь.

"Я дуже пишаюсь тим, що майже кожен з бійців, майже всі стовідсотково бійці, які захищали аеропорт, не вживали алкоголь чи щось інше, що б впливало на психіку. Кожен розумів, що це – колективна відповідальність і якщо хтось один схибить, то постраждають усі", — розповів Кучеренко.

Читайте також: Донецький аеропорт штурмували "обдовбані" чеченці, — "кіборг"