"Тому що нас не бачать, нас не чують, і не хочуть звертати уваги. І лише сьогодні зібравшись разом ми сказали, що ось вони ми є! І ми живі, і ми хочемо пропонувати свою думку, щоб вона була прийнята. І ми не дозволимо, щоб за нас ухвалювали всі рішення", - каже народний депутат України Наталія Королевська.

Кілька тисяч українців - від 3 до 5 вирішили відстояти свої права. І незважаючи на політичну апатію приїхали до столиці власним коштом. Кажуть - бо врешті-решт повірили у своїх лідерів.

"Дуже було багато запитань чи є ця акція профінансованою - я не знаю хто розпускає такі чутки. Ми приїхали за свої і за своє", - каже підприємниця з Чернігова.

"Ми всі платимо податки і достатньо нормальні податки, навіщо нам влаштовувати складне життя? Воно і так у всіх непросте", - каже підприємець з Харкова.

Серед вимог учасників акції - зниження податкового тиску на бізнес, спрощення умов ведення своєї справи, достойна пенсія в майбутньому. Всі вимоги передали у Раду. Ініціатор народних змін до законодавства депутат Наталія Королевська обіцяє проконтролювати виконання усіх вимог парламентарями.

"Вирішили організувати Народну варту, яка працюватиме в Києві до 14 червня, постійно діюча. З тим, щоб моніторити чи є реакції на вимоги або ніякої реакції не поступає. І 14 червня провести народну колегію і далі визначити план дій якщо ми побачимо, що немає ніякої реакції і не приймаються ніякі рішення", - каже народний депутат України Наталія Королевська.

Якщо ж в Раді не прислухаються, кажуть організатори акції "Вперед", нехай начуваються. Активісти обіцяють парламентарям гарячу осінь. Хоча поточна акція пройшла спокійно. Більше розважалися креативом. Мітингувальники принесли голові уряду Миколі Азарову кілька лопат та вил.

"Ми приїхала з лопатками, тому що 2 тижні тому Азаров оголосив: "Не скигліть, беруть лопати і копайте городи". От ми посадили городи, посадили картоплю і приїхали посадити їх", - каже учасниця акції з Хмельницького Надія.

"А куди він дінеться, хай покаже приклад народу як працювати з лопатою та вилами!" – каже учасник акції Руслан.

Перших результатів акція "Вперед" вже домоглася. Мітинги підприємців розпочалися ще тиждень тому у регіонах. Після них уряд подав у Раду законопроект про спрощену систему оподаткування. У парламенті його повинні розглянути найближчим часом. Цей документ на 70% - поступки підприємцям. Тепер чекатимуть долі решти вимог - у Раді обіцяють врахувати народні реформи при внесені змін до Податкового кодексу.