Пряма трансляція на
Останні випуски

В Україні збільшилась кількість осіб з інвалідністю

- Читать новость на русском
В Україні кількість осіб із інвалідністю становить 6%
В Україні кількість осіб із інвалідністю становить 6% / Фото з відкритих джерел

Кількість людей з інвалідністю на сьогодні наблизилося до 6% населення України, на початок року ця цифра становила 2 мільйони 600 тисяч осіб.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час засідання Ради у справах осіб із інвалідністю, передає "112 Україна".

Читайте також: Українка з інвалідністю розробила спеціальні рукавиці для військових АТО: відео

"Якщо наприкінці 80-х років загальна чисельність осіб з інвалідністю становила близько 3% усього населення, то на сьогодні це вже близько 6% населення України. Так, станом на початок цього року загальна чисельність осіб з інвалідністю в Україні становила 2 млн 600 тис. осіб, в тому числі понад 240 тисяч осіб з інвалідністю 1-ї групи, понад 900 тисяч осіб з інвалідністю 2-ї групи і понад 1,3 мільйона осіб 3-ї групи. Дітей з інвалідністю практично понад 156 тисяч", – зазначив він.

Також за словами Розенка, за останні п’ять років кількість дітей з інвалідністю зросла майже на 20 тисяч осіб.

"При цьому у порівнянні з попереднім 2016-2017 навчальним роком на 53% збільшилася кількість учнів в інклюзивних класах – з 2700 осіб до 4100 осіб. Також на 7% збільшилася кількість учнів з особливими потребами, для яких навчально-виховний процес організовано у спеціальних класах загальноосвітніх шкіл за місцем проживання", – наголосив віце-прем’єр.

Окрім того, Розенко повідомив, що в Україні є 71 навчальний заклад для дітей зі складним порушенням розвитку.

Нагадаємо, в Україні зросте розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю. Так, зростання стартує із 1 грудня 2017 року.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі