Про це повідомляє "The New York Times".

Четверте за величиною місто США Х'юстон вже четвертий день бореться зі стихією. Через дощі два найбільших водосховища у місті переповнені. Щоб уникнути прориву двох дамб, воду з резервуарів скидають у дренажну систему міста.

Читайте також: У Техасі внаслідок негоди може вибухнути хімзавод

У конгрес-центрі уже розмістили більше 9 тисяч людей. МІсць не вистачає, тому додатково відкриють два або три великих центри для розміщення евакуйованих. Щоб уникнути крадіжок в покинутих будинках, в американському штаті ввели комендантську годину – з 10 вечора до 5 ранку.

Точну кількість загиблих влада штату назвати не може. Проте, за інформацією місцевих ЗМІ, жертв урагану щонайменше 30. Серед них – 30-річний поліцейський, який потрапив до водяної пастки і потонув у патрульній машині.

Нагадаємо, що на американський штат Техас налетів руйнівний ураган, якому дали ім'я Харві. Синоптики вже називають його одним з найбільш потужних за останнє десятиліття. Епіцентр стихії зосередився на місті Х'юстон – звідти евакуювали уже понад дві тисячі людей. За даними Національної метеорологічної служби, у місті, практично паралізована робота транспорту. Також у Х'юстоні через повінь ввели надзвичайний стан.