А.Кінах наголосив, що Державна митна служба і Державна податкова служба знаходяться в центрі серйозних завдань, на які спрямовані життєво важливі і необхідні для України структурні реформи, "починаючи зі створення сприятливих умов для розвитку підприємництва, позитивного інвестиційного клімату".

"Також вони є серйозними чинниками незворотної інтеграції України в європейський, світовий економічний і політичний простір", - зазначив А.Кінах.

На його думку, податкова служба повинна займатися не тільки наповненням бюджету, але й сприяти створенню підприємницького і інвестиційного клімату, підвищенню ділової активності.

Політик зауважив, що Державна митна служба має свої серйозні завдання.

"Оскільки Україна є членом СОТ, що суттєво збільшує конкуренцію імпортної продукції на внутрішньому ринку з продукцією українських підприємців, потрібно робити все, щоб це було на рівноправних умовах.

Державна митна служба повинна формувати всі напрямки як інтеграції, так і балансу національних економічних інтересів України з її партнерами, особливо в контексті переговорів про асоційоване членство в ЄС".

"Виходячи з незворотності цього процесу, дуже важливо, щоб ці умови були на основі сучасних методів державного протекціонізму і балансу національних економічних інтересів з інтересами наших партнерів", - зазначив А.Кінах.

"Я не хотів би, щоб такі пропозиції повторювали ті дуже серйозні недоліки і проблеми, які виникають під час реалізації податкової і пенсійної реформ. Такі речі неприпустимі!" - наголосив А.Кінах.