Це фільм про людину-легенду. Він вмів мислити настільки нестандартно, що його інновації мали шанс як отримати шалений успіх, так і провалитися. Один із співзасновників компанії Apple Стів Джобс (Ештон Катчер) - мрійник та невдаха, творець та пропагандист. Його винаходи підкорили мільйони людей. Почавши з нуля, завдяки своєму винятковому таланту та геніальності, він створив "світову імперію спокуси".

"Прощай, Париж" (реж. Франціска Бух)

Романтична історія про банкіра Френка (Ганс Вернер Мейєр) і продюсера Патрисію (Джесіка Шварц), які занадто часто зустрічаються в паризькому аеропорту, щоб це можна було вважати простою випадковістю. Його кар'єра під загрозою, вона намагається змиритися з трагедією - коханець знаходиться в комі після важкої аварії та навряд чи повернеться до нормального життя.

"Пристрасті Дон Жуана"(реж. Джозеф Гордон-Левітт)

Комічна історія сучасного ловеласа (Джозеф Гордон-Левітт), який з кожної любовної пригоди рятується втечею. Він хоче, але не може звільнитися від своєї згубної пристрасті, але одного разу йому просто доводиться стати розсудливим.

"Ломбард"(реж. Любомир Левицький)

Бойовик українського виробництва з натяком на драму. Головні герої - два брати, Марк (Денис Никіфоров) і Яша (Павло Піскун), добре знають вулицю і вміють отримувати від неї все, що потрібно для життя. Яша - шахрай-тихоня, а Марк, навпаки, різкий і імпульсивний. Пройшовши складні перипетії в юності, брати вирішують стати розсудливими і починають пошуки спокійного і стабільного життя. Саме в один з таких днів вони отримують звістку про спадщину. Нею виявляється відомий у місті ломбард.

Трейлер до фільму "Джобс: Імперія спокуси"