Потужний смартфон за скромну ціну

Китайська компанія Xiaomi представила потужний смартфон із скромним цінником. Пристрій під назвою Mi 4c має п'ятидюймовий дисплей Full HD та шестиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 808. Обсяг оперативної пам'яті — 2 або 3 гігабайта, залежно від версії, а об'єм жорсткого диску — 16 або ж 32 гігабайта.

Також на борті є дві камери: основна, із роздільною здатністю 13 мегапікселів і фронтальна — на 5 мегапікселів. Смартфон має слоти для двох SIM-карт і підтримує роботу в мережах 3G та 4G. Працює новинка під управлінням операційної системи Android 5.1 Lollipop.

А ще "китаєць" має потужний акумулятор (3080 міліампер на годину) із функцією швидкої зарядки Quick Charge 2.0, інфрачервоний порт для керування побутовою електронікою і новітній роз'єм USB Type-C. Що ж до ціни, то простіша версія обійдеться у 200 доларів, а потужніша — у 235.

Безпілотники для будування

Швейцарці за допомогою безпілотників із камерами (квадрокоптерами) побудували справжній міст. Щоправда, мотузковий, але людину витримує. Довжина мосту — 7,4 метри. При цьому на конструкцію витратили 120 м мотузки.

Для реалізації свого проекту науковці розробили спеціальну систему керування. Низка камер з частотою зйомки 200 кадрів на секунду дозволяє технології відстежувати переміщення всіх безпліотників. Усі вони зв'язані через бездротовий канал і літають відповідно до запрограмованого алгоритму.

Швейцарці пояснюють: їхня технологія демонструє, що за допомогою безпілотників можна виконувати складні завдання без втручання людини.

Повар на тарілці

3D-технології допоможуть згаяти час в очікуванні їжі. В одному з французьких ресторанчиків можна поспостерігати за приготуванням вечері, не встаючи зі свого місця. Просто на тарілці відвідувачів з'являється маленький віртуальний шеф-повар і починає готувати замовлення.

Секрет — у 3D-проекторах, розташованих над столами, які й відтворюють анімацію.