У прес-службі столичної міліції кажуть - оборонявся. Чоловік у магазині помітив кількох невідомих, що з’ясовували стосунки з місцевими охоронцями та зробив їм попередження. Натомість зловмисники стали провокувати бійку. Оцінивши реальну небезпеку, міліціонер вирішив використати зброю.

“Будь-яка людина, якій надано право користуватися травматичною зброєю, депутати, журналісти, судочинці, військовослужбовці, окрім військовослужбовців строкової служби, у разі, якщо вони бачать, що комусь загрожує небезпека, або їхньому власному життю або здоров’ю загрожує небезпека - вони повинні і мають право використовувати зброю. Але робити це так, щоб не перевищити ступінь необхідної самооборони”, - каже керівник прес-служби київської міліції Володимир Поліщук.

Затриманих доправили до Дарницького райуправління міліції, один з хуліганів з діагнозом "непроникаюче вогнепальне поранення" перебуває під наглядом лікарів. Саме він, кажуть міліціянти, вже не вперше має проблеми із законом. За фактом злочину порушено кримінальну справу за статтею "хуліганство".