Ще на початку засідання Київради мер столиці Віталій Кличко анонсував передачу пів мільйона гривень на дрони.

Читайте також Віталій Кличко: Громада Києва передала 241-й бригаді 20 нових вантажних автомобілів

Сьогодні ми маємо ухвалити рішення та внести зміни до програми "Захисник Києва", щоб виділити через неї наразі 500 мільйонів гривень на закупівлю дронів. Їх ми передамо військовим підрозділам,
– анонсував Віталій Кличко.

Мер нагадав, що за різними програмами та джерелами столичного бюджету минулого року на допомогу силам безпеки та оборони було спрямовано майже 7 мільярдів гривень.

"Тобто 10% кошторису, – найбільше серед усіх міст України. А не 1%, як дехто бреше і маніпулює! Із цих 7 мільярдів майже 1 мільярд пішов на закупівлю військовими дронів різних типів. А також місто виділило кошти та закупило, за зверненням військових, засоби радіоелектронної боротьби, які сьогодні ефективно захищають Київ", – зазначив Кличко.

У ході голосування більшість депутатів Київради підтримали це, відтак 500 мільйонів дронів виділять на закупівлю дронів.

На допомогу ЗСУ Київрада попередньо передбачила 1,2 мільярда гривень, – Кличко

Віталій Кличко також наголосив, що столиця виплачувала матеріальну допомогу киянам-захисникам та їхнім сім’ям. Виділяла кошти на придбання квартир для захисників і їх родин. І у 2024 році продовжить це робити, незважаючи на те, що у Києва забрали "військовий" ПДФО.

У таких умовах, ухвалюючи бюджет столиці на цей рік, на допомогу Збройним Силам ми попередньо передбачили 1,2 мільярда гривень. Але ми продовжимо, як і минулого року, шукати можливості, щоб додавати більше коштів. Спрямовувати їх і з інших статей, аби максимально допомагати нашим захисникам. Тому по факту коштів на допомогу військовим виділимо в рази більше,
– підкреслив Кличко.

Раніше повідомлялося, що за кошти, які виділило місто у 2023 році, 112 бригада ТрО Києва придбала 1500 ударних FPV-дронів та 200 квардрокоптерів Mavic.