Як зазначає 24 Канал, при користуванні додатком із мобільним інтернетом від Київстару – мегабайти із рахунків абонентів не списуються*.

Читайте також Київстар та "Повернись живим" збирають 175 мільйонів гривень для розмінування країни

За своїми можливостями додаток не поступається функціоналу сайту та дозволяє дізнатися про актуальну ситуацію на фронті, а також побачити приблизне розташування російських підрозділів, що може бути важливим для українських громадян на тимчасово окупованих територіях. Вся інформація на онлайн карті заснована на відкритих даних, уважно перевіряється та підтверджується перед оновленням. Автори проєкту в цілях безпеки українських військових публікують оновлення не одразу, а через деякий час.

Додаток був запущений лише у березні цього року і ним вже користується понад 150 тисяч людей. Він доступний для Android-смартфонів, а також вже є версія для iOS.

Додаток DeepStateMap долучився до цілого ряду соціально корисних сервісів, якими можуть користуватись абоненти Київстару без оплати трафіку. Серед таких додатків також Дія, Helsi.me, додаток Укрзалізниці та сайт МОЗ України. Компанія і далі буде розширювати список корисних додатків та ресурсів, якими можна користуватися без тарифікації.


Київстар не тарифікуватиме трафік на мобільний додаток DeepState / Фото Київстар

Як Київстар реагує на нинішні виклики

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2023 року обслуговував 24,3 мільйона абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 мільйона абонентів "Домашнього інтернету". Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін.

Київстар допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. У 2022 році компанія виділила понад 130 мільйонів гривень допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у еквіваленті 577 мільйона гривень.

Також Київстар підтримав ініціативу Президента України по залученню коштів на відбудову України і перерахував 300 мільйонів гривень на відновлення цифрової інфраструктури.

*Завантаження додатка із Play Market та AppStore тарифікується згідно зі стандартними умовами.