Україна зараз – найбільш замінована країна у світі, інформує 24 Канал. За даними ДСНС, мінами та нерозірваними боєприпасами забруднено близько 175 тисяч квадратних кілометрів території.

Дивіться також Київстар виділяє 50 мільйонів гривень на мобільні системи зв'язку для ППО

Саме тому Київстар та SHERIFF Demining починають працювати над технологією для операторів з гуманітарного розмінування.

Компанії проводитимуть спільне випробування сервісів сигналу корекції RTK, що забезпечить високу точність картографування забруднених територій та позначення вибухонебезпечних предметів.

Допомагати у відновленні країни – важлива місія не лише для Київстар, а й для всього українського бізнесу. Щоб пришвидшити процес розмінування й відбудови країни, ми готові ділитися досвідом впровадження новітніх технологій, які зможуть зберігати життя українців,
– наголосив Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу Київстар.

"Зокрема, для безпечного розмінування важливо забезпечити визначення точних координат мін та меж забруднених територій. І для цього необхідне якісне GNSS-обладнання з підтримкою технології RTK", – додав він.

Київстар забезпечить партнерів доступом до технології RTK та надаватиме рекомендації щодо вибору та використання GNSS-приймачів. Також спеціалісти компанії здійснюватимуть аналітичні дослідження з випробування технологій позиціювання та визначення координат на місцевості.

Ми очікуємо, що співпраця з Київстар допоможе нам значно покращити точність визначення вибухонебезпечних предметів і подальшого розмінування. Це дозволить швидше та безпечніше очищати забруднені території та повертати їх до мирного життя,
– прокоментував перспективи співпраці Євгеній Антипенко, директор SHERIFF.

Що варто знати про Київстар та SHERIFF Demining

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на грудень 2023 року обслуговував близько 24 мільйонів абонентів мобільного зв'язку та понад 1,1 мільйона абонентів "Домашнього Інтернету". Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 4G, Big Data, Cloud solutions, RTK-сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та інші. Київстар розвиває в Україні нові телеком-технології та в найближчі три роки планує інвестувати в цей напрямок 600 мільйонів доларів США.

Компанія допомагає  країні долати виклики воєнного часу і за останні два роки виділила понад 1,8 мільярда гривень для підтримки ЗСУ, абонентів, місцевих громад, а також на благодійні ініціативи.

Єдиний акціонер Київстар – міжнародна Група VEON з головним офісом в Нідерландах. Акції Групи перебувають на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, найкращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Холдинг охоронних компаній SHERIFF – національний оператор охорони, який працює в Україні з 2003 року та є лідером на ринку охоронних послуг. Компанія пропонує максимальний портфель послуг у своїй сфері:

  • розмінування (сертифікований оператор протимінної діяльності);
  • Ліцензія на надання послуг інкасації та дозвіл НБУ на центр обробки та перерахунку коштів;
  • фізична охорона;
  • обслуговування та спостереження за пожежною сигналізацією;
  • перезарядка вогнегасників;
  • встановлення систем відеоспостереження (включно з аналітичними системами) та контролю доступу;
  • спостереження та реагування на охоронну сигналізацію;
  • а також послуги із супроводу клієнтів Transfer, супроводу вантажу, броньованого таксі та інші.

Понад 40 тисяч клієнтів довірили безпеку SHERIFF.

Додаткова інформація: pr@sheriff.com.ua, www.sheriff.com.ua