Дегтярівський шляхопровід у Києві протягом тривалого часу перебував в аварійному стані. Віталій Кличко також раніше повідомляв, що після реконструкції пропускна спроможність шляхопроводу суттєво збільшиться.

Читайте також На запрошення Кличка до Києва приїхав мер Гамбурга – передав партію автобусів та "швидких"

Дегтярівський міст повністю реконструювали: як він виглядає зараз

"На Дегтярівському шляхопроводі завершили весь комплекс робіт. Зокрема відкрили заїзди та з’їзди з нього. Проїзд для автотранспорту та трамваю шляхопроводом відкрили наприкінці минулого року", – повідомив Віталій Кличко.

Віталій Кличко розповів про результати реконструкції Дегтярівського мосту: дивіться відео

Він зазначив, що цей шляхопровід був збудований ще у 1963 році, і відтоді його капітально не ремонтували.

Реконструкцію шляхопроводу розпочали в червні минулого року. Мостовики розібрали всі конструкції споруди та замінили на нові з покращеними характеристиками. Фактично побудували новий шляхопровід! На ньому зберегли трамвайну лінію, яка проходить вздовж вулиці Дегтярівської. За сучасними технологіями влаштували відокремлене трамвайне полотно з посилених монолітних плит,
– наголосив Кличко.

Як тепер виглядає Дегтярівський містЯк тепер виглядає Дегтярівський міст / Фото Віталія Кличка

За словами мера, зараз об'єкт відповідає всім критеріям безбар'єрності. "Змонтували перильну огорожу, встановили антипаркувальні стовпчики. Здійснили роботи з озеленення та благоустрою території. Влаштували тротуари з велодоріжкою", – зазначив Віталій Кличко.