У п'ятницю, 9 червня, стало відомо, що Віталій Кличко ініціював виділення 100 мільйонів гривень з бюджету Києва на допомогу Херсонській області, яка внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС зазнала величезної техногенної катастрофи.

Дивіться також Причетна диверсійна група окупантів, чи впав рівень води: головне про підрив Каховської ГЕС

Також столиця продовжує відправляти гуманітарну допомогу постраждалим регіонам.

Відправляємо ще допомогу в Херсон та райони Дніпропетровщини, які потерпають після підтоплення, спричиненого підривом російськими окупантами дамби Каховської ГЕС. Київ відправить вантаж з тим необхідним із переліку, з яким до нас звернулися з підтоплених регіонів. На наступну сесію Київради я подам проєкт рішення про виділення столицею Херсонщині фінансової допомоги в розмірі 100 мільйонів гривень,
– повідомив Віталій Кличко.

Він уточнив, що у другій партії допомоги – великі місткості для питної води, що встановлюються на вантажівки, фільтри для води та продуктові набори.

В першій партії гумдопомоги, яка відправилась до Херсона 8 червня, були мотопомпи, станції біологічної очистки води, надувні човни та теплові гармати. А також літні спальники, термоси, набори посуду та 2,2 тонни харчових продуктів.

Раніше Кличко повідомляв, що Київ забезпечить оздоровлення 100 дітей з Херсону в Карпатах. Зокрема, в Трускавці. Влада Херсону вже формує групи дітей, щоб відправити до місць оздоровлення.