Насправді відомий кіноактор та режисер Клінт Іствуд зміг з успіхом втілити ці дві іпостасі.

Клінту Іствуду - 81. Проте мало хто одразу скаже, що цей високий та сивий чоловік - вже на схилі літ. Зараз Іствуда можна описати так: літній, але впевнений герой вестернів. У нього погляд снайпера, а руки немов би шукають револьвери.

Незважаючи на такий грізний вигляд, всі кажуть: таких добряків як Клінт Іствуд ще треба пошукати.

“Ооо, Клінт Іствуд, про нього я можу говорити вічно. Він прекрасна людина, дуже добре до всіх ставиться, всіх розуміє. На знімальному майданчику він зажди готовий допомогти доброї порадою і приділити тобі 100 відсотків уваги”, - каже акторка Анджеліна Джолі.

“З кожним роком Клінт Іствуд стає все кращим і кращим, навіть не віриться, що йому вже стільки, таке враження, що він ще легко зможе пропрацювати в такому темпі 40 років”, - каже актор Джош Бролін.

Успіх прийшов до Клінта Іствуда після кількох вдало зіграних ролей у вестернах та поліцейських драмах. Його “Брудний Гаррі” став символом чесного, але безшабашного копа, який не зупиниться ні перед чим, аби всі погані хлопці опинилися за гратами.

“Я знаю, про що ти зараз думаєш. Він вистрілив 6 разів чи 5? Почнемо з того, що це Магнум 44 калібру - найбільш вбивчий пістолет на світі і він повністю може знести тобі довбешку. Тепер ти задаєш собі питання “Чи пощастить мені?”, - каже актор Клінт Іствуд.

Проте зараз Клінт Іствуд відійшов від бойовиків та вестернів - поважний вік вже не дозволяє так бадьоро скакати на коні - тож пересів у режисерське крісло. Саме режисерська діяльність і принесла йому два Оскари - за стрічки “Непрощений” та “Крихітка на мільйон доларів”. Також Іствуд постійно знімається у власних фільмах.

Сам він каже, що наразі і не думає йти на пенсію, а прагне познімати ще кілька років. Адже у “Брудного Гаррі” - дуже багато планів.