"Ми продовжимо відстоювати необхідність належного процесу судочинства, а також звільнення вас та інших ув’язнених колишніх видних урядових осіб, як надзвичайно важливий крок у такому процесі. Крім того, будьте впевнені у нашій прихильності до проведення вільних виборів за участю всіх легітимних політичних кандидатів і партій України. Це є ще одним критично важливим кроком до європейської інтеграції і справою, яку ваша країна успішно здійснювала у минулому Сподіваюся, що так буде і під час парламентських виборів у жовтні", — йдеться у листі Гіларі Клінтон до Юлії Тимошенко.

Держсекретар США наголосила, що ретельно відстежує розвиток подій у справі Тимошенко.

"США розчаровані тим, що Апеляційний суд Києва підтвердив вирок відносно вас, не розглянувши питань щодо вибіркового переслідування і відправлення правосуддя, які піднімалися під час судового процесу. Дійсно, наше занепокоєння потім посилилося через раптове рішення перевести вас у в’язницю, віддалену від Києва. Особливо, враховуючи повідомлення про стан вашого здоров’я", — наголосила Клінтон.

"Нас також турбують справи, порушені проти інших колишніх видних урядових осіб. Рада бачити, що в цей важкий момент ви продовжуєте підтримувати інтеграцію України у Євросоюз і хороші відносини з усіма її сусідами. Демократія і розвиток йдуть поруч. Дозвольте запевнити вас у зв’язку з цим, що США і надалі підтримуватимуть прагнення народу України перетворити свою державу на процвітаючу європейську демократію", — заявила глава зовнішньополітичного відомства США.