"Консультації з опозицією проходять перманентно. У ці хвилини, коли ми з вами розмовляємо, до Андрія Петровича Клюєва, який не перериває контактів з лідерами опозиції, консультуючись про мирне врегулювання, приїхав Арсеній Петрович Яценюк", — сказала вона.


Герман занзначає, що Клюєв і Яценюк говорять про мирне врегулювання ситуації і нагадує, що раніше Президент у своєму зверненні підкреслював прихильність до такого шляху.

І це постійна тема розмови. Шукаємо виходи з ситуації, шукаємо хоч якісь зачіпки, щоб це стало можливим,
— каже нардеп.

Невдовзі до переговорів приєднався лідер УДАРу Віталій Кличко і лідер "Свободи" Олег Тягнибок, каже Герман.

"Тут, до речі, було дуже добре сприйнято заяву Яценюка про те, що вони не хочуть мати нічого спільного з тими, хто озброює людей на Майдані... Можна розуміти, що це свого роду відмежування від радикально-екстремістського крила. І це дуже позитивний фактор, бо він дає шанс на можливість якихось домовленостей між владою і опозицією, тієї опозицією, яка може зіграти в цьому конфлікті якусь конструктивну роль", — розповідає Герман.

За словами радника Президента, наразі Клюєв «готує зустріч» Януковича із лідерами опозиції, ймовірно, на сьогоднішній вечір.

Я дуже рада, що заява глави Служби безпеки і Антитерористичного центру були лише попередніми, і ми дуже позитивно сприймаємо той факт, що ніяких різких рухів у цьому напрямку не спостерігається. Будемо сподіватися, що сьогоднішня важка ніч переговорів і консультацій дасть нам нові надії на. Зараз робиться все для того, щоб цих різких рухів не було,
— додала Герман.