За словами коменданта революційної КМДА Руслана Андрійка, зустріч розчалася і опозиціонери не вийдуть від Генпрокурора без конкретних результатів. Відтак, самооборона вартуватиме допоки не знатимуть результатів зустрічі.

Читайте також: Баррозу задоволений поступками і влади, і Майдану

Окрім того, Андрійко каже, що існує 2 варіанти розвитку подій: перший — буде прийнято рішення про закриття справ проти учасників протестів, другий — протестувальники знову займуть будівлю.

У Київраді наразі не людно, активісти зрідка заходять погрітися, та на верхні поверхи не пускають.

Нагадаємо, адмінбудівлю Київради та КМДА на вулиці Хрещатик у Києві передали керівництву Київської міської державної адміністрації. Окрім того, на забарикадованій раніше вулиці Грушевського у Києві відновився рух транспорту. Поки що авто рухаються однією смугою.

Нардеп від "Батьківщини" Арсен Аваков повідомив, що станом на ранок 16 лютого опозиція виконала умови, необхідні для звільнення від відповідальності активістів масових акцій.

Голова КМДА Володимир Макеєнко надіслав Міністру внутрішніх справ Віталієві Захарченку та Генпрокурору Вікторові Пшонці звернення, в яких повідомляє про звільнення активістами КМДА та вулиці Грушевського.

Згодом під КМДА зібралося близько тисячі активістів Майдану, які погрожують повернути контроль над головним приміщенням столичної влади.

Тоді лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, та лідер "Свободи" Олег Тягнибок пішли на зустріч із Генпрокурором Віктором Пшонкою.