"Україна і Польща практично на 100% готові до старту першості континенту з футболу 2012 року... Тож мешканці приймаючих країн, усі вболівальники можуть повністю зосередитися на футболі", – переконує Борис Колесніков.

Також Колесніков подякував Польщі за "плідну та ефективну співпрацю за всі роки підготовки до ЄВРО-2012". він впевнений, що завдяки чемпіонату "мають зростати торговий оборот між двома країнами та розширюватися туристичні маршрути".

Віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки Польщі Вальдемар Павляк, водночас, зауважив, що торговий оборот між країнами-організаторами ЄВРО-2012 вже зріс на 30%.

"Цей турнір буде добрим імпульсом для спілкування між людьми, а вся підготовлена до проведення чемпіонату інфраструктура служитиме українцям і полякам протягом багатьох наступних років", – цитує його слова Інформаційний центр "Україна-2012".

Нагадаємо, раніше, 17 травня, прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що країна повністю виконала всі необхідні заходи з підготовки до чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012.