"Ми робитимемо все, щоб Україна економічно ставала міцнішою, сильнішою, аби щороку краще жили, щоб країна була конкурентоспроможною. Як тільки ми вийдемо на той рівень, який нам буде комфортним, і коли він відповідатиме нашим інтересам, коли ми домовимося на нормальних умовах, тоді будемо вести розмову про підписання", — заявив він в інтерв'ю журналістам українських телеканалів.

Читайте також: Я збираюся їхати до Вільнюса, — Янукович

Він також наголосив, що впродовж трьох останніх років представники Євросоюзу пропонували Україні технічну допомогу в розмірі 610 мільйонів євро, але ставили умову — підписання угоди з МВФ щодо надання Україні кредиту на умовах цієї організації.

З 2010 року три роки поспіль цю цукерку у красивій обгортці нам показували і казали: "Ви їх (кошти МВФ) отримаєте, коли з Міжнародним валютним фондом підпишете угоду". Не треба нас так принижувати. Ми не малі діти, на солодкі цукерки ми не йдемо. Ми серйозна європейська країна, а МВФ каже: "Підніміть тарифи для населення, заморозьте заробітні плати і пенсії" і так далі. Я на це ніколи не піду, — запевнив Янукович.

Він також додав, що переговори з МВФ виявилися безрезультатними.

"Наші розрахунки на те, що нам допоможе Міжнародний валютний фонд, завершилися нічим. Я особисто вів переговори з МВФ на високих рівнях і в Україні, і в Сполучених Штатах. Ми отримали негативну відповідь", — каже Президент.

Нагадаємо, 21 листопада Кабінет міністрів України розпорядився призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Таке рішення обурило українців і вони вийшли на Європейські майдани у Києві та майже усіх обласних центрах України, а також за кордоном.