Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України. Відповідна постанова була ухвалена сьогодні, 31 серпня.

"Новопризначений керівник секретаріату, який був обраний членом Нацагентства, вже зараз розпочне роботу та займатиметься вирішенням усіх юридичних питань, пов’язаних зі створенням юридичної особи "Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти", – повідомили у освітянському відомстві.

З відкритих джерел стало відомо, що у 2011—2014 рр. Сергій Храпатий очолював відділ гуманітарної освіти департаменту вищої освіти МОН.

Згодом він був головним спеціалістом відділу з питань освіти і науки, молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики (відповідальний за питання вищої освіти). Також він працював за сумісництвом доцентом кафедри в КНУ ім. Шевченка, а у 2015 році став доктором фізико-математичних наук.

Сергій Храпатий підпав під люстрацію, яку успішно пройшов у 2015 році.

У матеріалах ЗМІ повідомляється, що у попередні роки на конференції у Київському політехнічному інституті, у виступі чиновника йшлося про "скотів-істориків" і про те, як правильно розуміти і викладати українську історію.

Нагадаємо, національне агентство із забезпечення якості вищої освіти є постійно діючим колегіальним органом, уповноваженим на реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти.